Contact to us

luty
23

20150225_170318[1]

JEŚLI NIE WY TO KTO ?

CZAS NA ZMIANY I ODBUDOWĘ REPUBLIKI. JEŚLI JESZCZE MOŻEMY ODMIENIĆ OBLICZE TEJ ZIEMI.

NIE PYTAJ CO RZECZPOSPOLITA ZROBIŁA DLA CIEBIE LECZ ZAPYTAJ SIĘ CO TY ZROBIŁEŚ DLA NIEJ

Na wstępie chciałbym przeprosić że ta strona nie jest w pełni wykonana i brak jest jej połączeń ze stronami społecznościowymi, ale jestem w trakcie prac.

Sukces zależy tylko od samego siebie , jeśli jesteś wolny i samodzielnie podejmujesz decyzje.

Promuje utworzenie  wolnej i nie uwikłanej partii,  o filozofii Republikańskiej. Tylko wolny człowiek może w pełni wykorzystać swoje możliwości i pokonywać swoje ułomności. Zbieram podpisy poparcia dla tej idei.

Jeśli kto kolwiek dzisiaj wierzy że może obalić jakikolwiek system władzy wychodząc na ulicę to jest albo wariatem albo pracuje dla służb . Jeśli moi oponenci dalej będą się upierać przy swoich stanowiskach co do wielkiego ruchu społecznego to zapraszam na kilka filmów. Człowiek z żelaza  itp. A i nawet w TV przebąkują że wszystkie obecne powstania ludu na wschodzie i dalekim wschodzie są sterowane.

Tam gdzie najlepiej  sterować jest ludźmi, to właśnie w społecznych ruchach z rozmytą ideologią lub nie pełnym programem . Obiecujące jednej lub kilku grupom niezadowolonych, spełnienie ich postulatów, a wygląda to tak jak dzielenie skóry na niedźwiedziu, albo niczym tuba wyborcza z kiełbasą.

Wmawianie wszystkim, najbardziej niezadowolonym że to wina partii politycznych jest nie prawdą i propagandą, dla uzyskania własnych celów. Ja nie zaprzeczam że nie ma zła w około nas ( nie będę rozpisywał się jakiego, bo tu zabrakło by strony), Ale wszyscy ci co tak naprawdę krzyczą że jedni są źli, a my nie, to dopiero partyjniackie zło.

Odbierają prawo do wolnej wypowiedzi, zrzeszania się, posługując się hasłami wolności.

Ja nie chcę zastąpić jednego reżimu drugim. Zaufanie wypływać ma z  czystości zamiarów i  czynów.

Nie chcę tu być tuba propagandy  dla własnej idei wolności  w Rzeczpospolitej i dla Rzeczpospolitej. Zapraszam do polemiki.

Jeśli ktokolwiek znajdzie jakikolwiek punkt w mym programie, mówiący o prywacie, o wodzowskich skłonnościach i partyjniackich układach, to musi nie mieć w sobie już żadnego zaufania do niczego.

Społeczne ruchy mówiące o niezależności, nie dają praktycznego  zweryfikowania przyszłych liderów a jeśli maja wspólną ideę i cel to są  jak każda inna partia, no i oczywiście zostają liderzy i poplecznicy. Nawet Orkiestra Świątecznej Pomocy ma swojego lidera,  pracowników, no i naiwnych lecz szlachetnych zbieraczy.

Ja nie wciskam nikomu kitu, że to ten jest zły albo tamten, bo to my jesteśmy tacy wszyscy , gdzie byliśmy przez te 25 lat i co robiliśmy . Niektórzy z nas poszukiwali, jedni znaleźli, inni nie, ale wybór pozostał dalej.

Zajrzyj na stronę i jeśli jej program jest zły dla jednostki , dla wspólnoty to możesz mnie opluwać , a jeśli jest dobry to przynajmniej zamilcz i pomyśl co dobre jest dla ciebie.  Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich oponentów .

PS.   Proszę was o głos w obronie republikańskich wartości. Wolf Piotr

Share Button
Powrót do poprzedniej strony.

Dodaj komentarz